Ubytovanie v Ružomberku

Kompletná ponuka celého ubytovania v Ružomberku. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny a motelov priamo v meste, alebo aj v okolí Ružomberka, kde nájdeme mestá Lúčky, Liptovská Teplá, Vyšný Kubín, Hubová a Dolný Kubín.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


6 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 6 1 

1. Chata Kamenár 

Foto: Chata Kamenár
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
83 %

Chata Kamenár, obklopená Národným parkom Veľká Fatra, 500 metrov od jazera Hrabovo a iba 5 minút chôdze od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo, ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi.


2. Privat LeNa 

Foto: Privat LeNa
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
96 %

Privat LeNa sa nachádza v Starej Černovovej v Ružomberku, 2,7 km od turistickej oblasti Malinô Brdo. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou.


3. Penzión Jánošíkova Krčma 

Foto: Penzión Jánošíkova Krčma
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
85 %

Penzión Jánošíkova Krčma sa nachádza v Ružomberku, 8 km od strediska Ružomberok - Malinô Brdo a má terasu, nefajčiarske izby a bezplatné Wi-Fi. Penzión je vzdialený 11 km od dediny Vlkolínec a 5 km od hradu Likava.


4. Vila Fenix 

Foto: Vila Fenix
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
89 %

Vila Fenix je ubytovacie zariadenie vhodné pre rodiny. Nachádza sa v Ružomberku, 1 km od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo. Ponúka reštauráciu a bar. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hrad Likava je vzdialený 3,4 km.

Izby

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami
osoby30 - 40 EUR za noc
Suita
osôb30 - 70 EUR za noc

5. Penzion pod Vlkolíncom 

Foto: Penzion pod Vlkolíncom
Izieb: 12
Hodnotenie hostí
90 %

Penzión pod Vlkolíncom je vzdialený 6 km od centra Ružomberka a Vlkolínca zapísaného na zozname svetového dedičstva UNESCO. Turistické chodníky sa nachádzajú priamo pred penziónom.

Izby

Dvojlôžková izba Standard s oddelenými lôžkami
osoby40 - 40 EUR za noc
Dvojlôžková izba Standard
osoby40 - 40 EUR za noc
Apartmán Standard
osoby60 - 60 EUR za noc
Podkrovný apartmán
osoby80 - 80 EUR za noc

6. Villa de Likua 

Foto: Villa de Likua
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
92 %

Vila de Likua sa nachádza priamo v centre malej obce Likavka. Môžete v nej využívať saunu a vonkajšiu vírivku, ale aj herňu s biliardom, šípky, priestor na lukostreľbu a stolný tenis.

Izby

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou
osoby38 - 40 EUR za noc
Trojlôžková izba
osoby57 - 60 EUR za noc

6 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: