3 * hviezdičkové apartmány v Ružomberku

Kompletná ponuka celého ubytovania v Ružomberku. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny a motelov priamo v meste, alebo aj v okolí Ružomberka, kde nájdeme mestá Lúčky, Liptovská Teplá, Vyšný Kubín, Hubová a Dolný Kubín.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


4 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 4 1 

1. Studio Apartment in Ruzomberok StarStarStar

Foto: Studio Apartment in Ruzomberok
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Located 1.5 km from Ruzomberok - Malino Brdo and 13 km from Vlkolinec Village, Studio Apartment in Ruzomberok features accommodation situated in Ružomberok. This apartment offers accommodation with free WiFi. The apartment features a TV.


2. Apartment studio No.314 in Fatrapark1 StarStarStar

Foto: Apartment studio No.314 in Fatrapark1
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
91 %

Štúdiový apartmán č. 314 in Fatrapark1 s priamym prístupom na svah a spoločným salónikom sa nachádza v Ružomberku, 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok-Malinô Brdo, 3,5 km od obce Vlkolínec a 3,8 km od Likavského hradu.


3. Apartmány Laverna StarStarStar

Foto: Apartmány Laverna
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
86 %

Apartmány Laverna sa nachádzajú na pešej zóne v historickom centre Ružomberka, len 800 metrov od železničnej stanice. Ponúkajú vám elegantne zariadené ubytovacie jednotky s možnosťou vlastného stravovania.

Izby

Apartmán s 1 spálňou (2 dospelí)
osoby45 - 49 EUR za noc
1-spálňový apartmán (2+2)
osoby59 - 69 EUR za noc
Apartmán Deluxe (4 + 2)
osôb69 - 89 EUR za noc

4. Fatrapark 2 Apartments StarStarStar

Foto: Fatrapark 2 Apartments
Izieb: 44
Hodnotenie hostí
89 %

Ubytovanie Fatrapark 2 Apartments sa nachádza vo Veľkej Fatre, asi 100 metrov od ski areálu Malinô Brdo, a ponúka apartmány s možnosťou vlastného stravovania, reštauráciu s terasou, priestor na posedenie s grilom, úschovňu batožiny a nepret.

Izby

Štúdio s balkónom
osoby27 - 60 EUR za noc
Rodinný apartmán s 2 balkónmi
osoby47 - 95 EUR za noc
Apartmán Superior s balkónom
osoby39 - 85 EUR za noc

4 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: